У вівторок, сьомого жовтня, пройшли матчі першого ігрового дня четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2023/2024.

Група Е

Атлетіко – Селтік – 6:0

Іспанська команда з перших хвилин взяла ініціативу та вийшов вперед завдяки голу Антуана Грізманна, після чого на 23-й хвилині вінгер гостей Дайзен Маеда отримав пряму червону картку за грубий фол на Маріо Ермосо.

В кінці першого тайму Альваро Мората подвоїв перевагу Атлетіко, переправивши м’яч у ворота Джо Харта після передачі Хосе Марії Хіменеса.

У другому таймі мадридці продовжили атакувати, що доволі швидко закінчилося ще одним голом Грізманна. Майже одразу після цього Самуель Ліно забив свій перший гол у Лізі чемпіонів та зробив рахунок 4:0.

Через ще кілька хвилин Мората зробив дубль потужним пострілом під поперечину.

Атлетіко продовжив розгром голом Сауля Ньїгеса, який вбив м’яч у майже порожні ворота.

Голи: Грізманн (6′, 60′), Мората (45+2′, 76′), Ліно (64′), Сауль (85′)

Лаціо – Феєноорд – 1:0

Італійська команда не дивлячись на те, що грала вдома, але володіла м’ячем менше суперника, однак це не завадило підопічним Мауріціо Саррі вийти вперед в кінці першого тайму завдяки голу Чіро Іммобіле.

Голи: Іммобіле (45+1′)

Група F

Боруссія Дортмунд – Ньюкасл – 2:0

Після виїзної перемоги із рахунком 1:0 німецький клуб продовжив справу на своєму полі.

Спочатку, у першому таймі Ніклас Фулькруг відкрив рахунок після передачі Марселя Забітцера, а потім, у другій половині, Юліан Брандт у швидкій контратаці встановив на табло фінальний рахунок.

Голи: Фулькруг (26′), Брандт (79′)

Мілан – ПСЖ – 2:1

Один з центральних матчів цього туру розпочався зі швидкого голу гостей із Франції, які забили зусиллями Маркіньйоса та Мілана Шкріньяра.

Однак господарі швидко відповіли на це голом Рафаеля Леау через себе, а у другому таймі вийшли вперед завдяки м’ячу Олів’є Жиру.

Голи: Леау (12′), Жиру (50′) – Шкріньяр (9′)

Група G

Црвена Звєзда – РБ Лейпциг – 1:2

Цей поєдинок вийшов не дуже багатим на події, однак німецька команда зуміла отримати перемогу завдяки швидкому голу Хаві Сімонса.

А в кінці зустрічі Луїс Опенда подвоїв перевагу підопічних Марка Розе.

Однак через кілька хвилин захисник Лейпцига Бенжамін Хенрікс відзначився автоголом.

Зазначимо, що у стартовому складі господарів цього поєдинку вийшов ексзахисник Динамо Александар Драговіч, який провів усі 90 хвилин на полі.

Голи: Хенрікс (автогол – 81′) – Сімонс (8′), Опенда (77′)

Манчестер Сіті – Янг Бойз – 3:0

Команда Хосепа Гвардіоли впевнено здобула четверту поспіль перемогу у цьому сезоні ЛЧ.

Ерлінг Голанд зробив дубль, забивши один гол з пенальті, та інший з гри.

Ще одним м’ячем за англійський клуб відзначився Філ Фоден з передачі Джека Гріліша.

На 53-й хвилині футболіст гостей Сандро Лопес отримав другу жовту та у підсумку червону картку.

Голи: Голанд (пенальті – 23′, 51′), Фоден (45+1′)

Група Н

Шахтар – Барселона – 1:0

Голи: Данило Сікан (40′)

Порту – Антверпен – 2:0

Конкуренти донецького Шахтаря за вихід до 1/8 Ліги чемпіонів здобули перемогу завдяки голу Еванілсона.

Бразилець у першому таймі реалізував пенальті, забивши вже четвертий свій гол в цьому сезоні ЛЧ.

Також свій м’яч встиг забити захисник Пепе, який став найбільш віковим бомбардиром в історії турніру. Португальцю на моменту голу було 40 років і 254 дні.

Голи: Еванілсон (пенальті – 32′), Пепе (90+1′)