Порту приймав Антверпен у матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

У групі Ліги чемпіонів “дракони” програвали лише Барселоні, здолавши Шахтар і Антверпен. Тоді як бельгійський клуб не набрав жодного очка.

Ліга чемпіонів. 4-й тур

Група Н

Порту – Антверпен – 2:0

Гол: Еванілсон, 32 пенальті, Пепе, 90+2.

Після поразки від португальців на домашньому стадіоні (1:4) “червоні” видали несподівану конкурентну боротьбу. Баліквіша вже на 8-й хвилині пробив поруч зі стійкою. Порту відповів кількома незграбними ударами повз ворота від Еванілсона і Таремі. Команди мали всі шанси так і піти на перерву з нулями на табло, якби Джирано Керк не привіз пенальті. Еванілсон впевнено відкрив рахунок.

У другій половині гості залишились в меншості. Екеленкамп жорстко зустрів суперника, за що отримав пряму червону. Та навіть з кількісною перевагою Порту довго не міг забити другий гол. Вже на 90+1 хвилині ветеран Пепе поставив крапку в матчі – 2:0.

Отже, Порту набрав 9 очок та зрівнявся з Барселоною. Шахтар опускається на 3 місце. Антверпен й далі йде останнім у групі з нулем.