Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував нічию з львівським «Рухом» (2:2) у матчі 13-го туру УПЛ:

«По-перше, хочу подякувати хлопцям. Вони показали мужність, характер. По ходу гри поступались, пропустили м’яч, але показали характер, зрівняли рахунок у першому таймі. У другому таймі вийшли вперед, але в кінці пропустили, бо втратили концентрацію.

Однак «Рух» – непроста команда. Бачите, як потужно львів’яни крокують у чемпіонаті, тому хлопці виконали завдання на гру. Враховуючи, що 3 основних гравці пропускали гру, а ще Мединський у лазареті. Хлопці молодці, зіграли на своїх максимальних кондиціях».

У цьому матчі «Оболонь» здобула 13-те для себе очко у 13 матчах цього сезону УПЛ. Кияни посідають 12-те місце у турнірній таблиці.