Після сьогоднішньої поразки від «Дніпра-1» безгольова серія «Олександрії» зросла до 5 матчів поспіль.

Востаннє команда Руслана Ротаня забивала ще 1 жовтня, коли на виїзді поступилася «Динамо» (2:4). Після того матчу олександрійці не спромоглися забити жодного голу в матчах з ЛНЗ (0:0), «Колосом» (0:1), «Рухом» (0:0), «Поліссям» (0:0 в основний час та овертайми, 3:4 по пенальті) та «Дніпром-1».

З моменту останнього голу «Олександрії» минуло вже більше 550 ігрових хвилин – при підрахунку враховувався не тільки основний, а й компенсований час в УПЛ, а також обидва овертайми кубкового матчу проти «Полісся».

Серед усіх команд вищої ліги ситуація з голами гірша лише у «Миная» – команда Володимира Шарана не може забити в шести матчах поспіль.