У матчі 11-го туру чемпіонату Італії Фрозіноне приймало на своєму полі Емполі, за який виступає український півзахисник Віктор Коваленко. Гра завершилася перемогою господарів поля – 2:1.

Віктор Коваленко не потрапив у стартовий склад Емполі на виїзний поєдинок проти Фрозіноне.

Перша половина гри пройшла за повної територіальної переваги господарів, але команді українця вдалося втрати свої ворота у недоторканості.

Другий тайм також пройшов під диктовку Фрозіноне, але цього разу господарі поля забили двічі. На 58-й хвилині Чуні забив перший м’яч, а згодом Аріжон Ібрагімовіч подвоїв перевагу своєї команди

У кінці зустрічі гол за Емполі забив Капуто, але на підсумковий результат він не вплинув – перемога Фрозіноне з рахунком 2:1.

Відзначимо, що Коваленко з’явився на полі на 77=й хвилині, але результативними діями не відзначився. Українець отримав посередню оцінку від статистичних порталів. Whoscored поставив українцю 6.2 бали, Sofascore – 6.5.

Серія А, 11 тур

Фрозіноне – Емполі – 2:1

Голи: Чуні, 58, А. Ібрагімович, 74 – Капуто, 86

• Після сьогоднішньої гри Емполі з сімома очками займає 19-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії.
  • У наступному турі команда українця поміряється силами з Наполі. Гра запланована на 12 листопада.