Маліновський – найгірший гравець Дженоа в матчі з Кальярі за версією WhoScored

WhoScored оцінив гру учасників матчу 11-го туру Серії А «Кальярі» – «Дженоа» (2:1).

Півзахисник гостей Руслан Маліновський отримав найнижчу оцінку серед гравців стартового складу «Дженоа» – 5,9.

Лише Джордже Пушкаш та Рідгесіано Хапс також отримали 5,9, але вони вийшли на заміну у складі «Дженоа» на 59-й та 66-й хвилинах відповідно.

За 84 хвилини на полі українець жодного разу не пробив по воротах, не провів жодного вдалого обведення при двох спробах, не виграв жодної верхової дуелі при двох спробах, 14 разів втратив м’яч, двічі сфолив, отримав жовту картку, провів 1 відбір м’яча, зробив 40 дотиків до м’яча та віддав 23 точні передачі з 30 (77%).

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Артем Довбик: Фанати нам кажуть, що вихід у ЛЧ – це якась фантастика для Жирони

Нападник "Жирони" Артем Довбик прокоментував історичний вихід каталонської команди у Лігу чемпіонів.Читати далі

6 хв. ago

Джерело: Голкіпер СК Дніпро-1 зацікавив РБ Лейпциг

Черговий українець може з'явитись у чемпіонаті НімеччиниЧитати далі

8 хв. ago

Ворскла – Минай: стартові склади матчу 28-го туру УПЛ

Матч-відкриття 28-го туру УПЛ розпочнеться о 13:00Читати далі

1 годину ago

Микола Морозюк: Сподіваюся, що Динамо переможе Шахтар і стане чемпіоном

Колишній захисник "Динамо" Микола Морозюк поділився очікуваннями від матчу киян проти "Шахтаря" у 28-му турі…

Олександр Ковпак: Шахтар у сьогоднішніх реаліях не може побудувати найсильнішу команду в історії

Колишній гравець збірної України Олександр Ковпак поділився думками напередодні центрального матчу 28 туру УПЛ Шахтар…

Владислав Лупашко – про вихід в УПЛ: Інгулець є сильний командним духом

Головний тренер "Інгульця" Владислав Лупашко розповів про те, що допомогло команді повернутися до УПЛ.Читати далі