Ла Ліга. Валенсія мінімально перемогла, Яремчук вийшов на 90-й хвилині

«Валенсія» Романа Яремчука в 12-му турі іспанської Ла Ліги вдома мінімально обіграла «Гранаду» з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі з пенальті на 7-й компенсованій до другого тайму хвилині забив Пепелу.

Яремчук залишився в запасі «Валенсії» на матч і вийшов на заміну на 90-й хвилині саме замість Пепелу. У підсумку українець провів на полі лише 5 хвилин компенсованого до другого тайму часу.

Ла Ліга. 12-й тур

Валенсія – Гранада – 1:0
Гол: Пепелу 45+7 (з пенальті)

Сапотюк Юрій

Владислав Кабаєв: Ми мали реалізовувати свої моменти

Вінгер "Динамо" Владислав Кабаєв після матчу проти "Шахтаря" відповів на питання журналістів.Читати далі

8 години ago

Забарний став гравцем сезону Борнмута за версією вболівальників

Захисник Борнмута Ілля Забарний отримав чергове визнання завдяки своїм виступам у Англії.Читати далі

Ла Ліга. Реал розгромив Гранаду – Луніз знову просидів у запасі

Мадридський Реал у рамках 35-го туру Ла Ліги 2023/24 переміг Гранаду (4:0). Читати далі

АПЛ. Челсі з голом Мудрика здолав Ноттінгем Форест

Ноттінгем Форест приймав Челсі у 37-му турі АПЛ 2023/24.Читати далі

Чемпіонат Польщі. Дубль Хланя допоміг Лехії здобути перемогу та оформити путівку в Екстраклясу

Одна з найбільш українських команд в Європі святкує підвищення у класі.Читати далі

Енріке – про відхід Мбаппе: Ми знали про це давно

Головний тренер "ПСЖ" Луїс Енріке перед матчем з "Тулузую" прокоментував рішення головної зірки команди Кіліана…