Реал Сосьєдад та Барселона зустрічалися в рамках 12-го туру Ла Ліги.

Ла Ліга, 12 тур

Реал Сосьєдад – Барселона – 0:1

Гол: Араухо, 90+4

У першому таймі господарі переважали суперника за деякими показниками. Зрештою, Реал завдав 8 ударів (4 у площину) по воротах тер Штегена, Барса відповіла тричі (1).

По перерві, на диво, гості практично не створили небезпеки у штрафному суперників. Натомість у господарів була чудова нагода повести в рахунку – Барренечеа підхопив м’яч та без вагань пробив з далекої відстані, але лкіпер розгадав задум та виконав майстерний сейв. Підопічні Хаві все ж таки зуміли вирвати перемогу. Араухо на останніх секундах забив головою та поставив крапку.

Тож, Барселона піднялася на 3-тє місце Прімери (27 очок), попереду Реал Мадрид (28) та Жирона (31). Реал Сосьєдад розташувався на шостому (19).

Нагадаємо, що вже 7-го листопада “блаугранас” зустрінуться з Шахтарем в рамках 4-го туру Ліги чемпіонів. Матч відбудеться у Гамбурзі, стартовий свисток пролунає о 19:45 за Києвом.