4 листопада відбувся матч 12-го туру Ла Ліги між командами «Осасуна» та «Жирона», гості здобули перемогу з рахунком 4:2.

Героєм матчу став нападник гостей Артем Довбик. Українець вийшов у стартовому складі та зумів за 85 хвилин ігрового часу оформити дубль з результативних передач та забити один гол. Авторитетний портал WhoScored оцінив виступ Артема в 8.6 бала – найвища оцінка у матчі.

Віктор Циганков розпочав матч на лаві для запасних і з’явився на полі на 70-й хвилині. Українець уже через десть хвилин відзначився результативним ударом (з передачі Довбика) і вивів свою команду вперед. За свій виступ Віктор отримав оцінку 7.2 – п’ятий найвищий бал серед двох команд.

«Жирона» завдяки результативним діям українців очолила турнірну таблицю Ла Ліги.