Поєдинок турнірних сусідів. Поділля в минулому турі вдома і поступилося Агробізнесу і продовжує перебувати на 8-му місці. Хуст в минулому турі зазнав домашньої поразки від Прикарпаття.

4 – 1. Іванов – 90.

Через повітряну тривогу гра розпочалася з запізненням у півтори години. Очікувалося, що у цьому протистоянні буде боротьба, але жодних проблем у господарів не виникло.

Вже у дебюті протистояння господарі поля відкрили рахунок. Після розіграшу кутового переправив м’яч у сітку Максим Войтіховський – 1:0. Ще до перерви підопічні Костишина збільшили свою перевагу. Досвідчений Євген Задоя шикарний ударом зі штрафного влучив у дальній кут – 2:0. У другій полоивні зустрічі господарі продовжували отримувати задовення від футболу і забили ще двічі. Відзначилися Боженар та Пріхна. Догравали матч команди у темноті, адже на стадіоні не було освітлення. На останній хвилині гол престижу забив Владислав Іванов – 4:1.

У підсумку, заслужена перемога “Поділля” – 4:1.