Захисник “гірників” Юхим Конопля прокоментував перемогу донеччан над Динамо (1:0) у матчі 13-го туру УПЛ.

“Шахтар був вкрай мотивованим на цю гру. Хлопці з Динамо теж показали гідний рівень, добре боролися, і я сподіваюся, що гра вболівальникам сподобалася.

У першому таймі у киян були моменти, але потім вони втомилися, тому що ми більше володіли м’ячем і намагалися гнути свою лінію. Думаю, що у суперника на другий тайм не вистачило сил.

Протистояння залишилося таким самим, як і в минулі роки. Хтось вище в таблиці, хтось нижче. Це – життя, не можна весь час залишатися на топ-рівні. Кажуть, що у Динамо криза, але все одно хлопці показали гідний рівень. Думаю, що і вони, і ми будемо боротися за чемпіонство до останнього”, – сказав Конопля у коментарі FootballHub.

Нагадаємо, після поразки Динамо від Шахтаря (0:1) Луческу подав у відставку і оголосив про завершення тренерської кар’єри.