Головний тренер “Манчестер Юнайтед” Ерік тен Хаг прокоментував поразку в дербі від “Манчестер Сіті” в рамках 10-го туру АПЛ.

“У першому таймі ми грали дуже добре, ми дуже добре захищалися. У нас були хороші моменти, з яких ми могли б отримати більше користі. Потім пенальті змінив хід гри.

У другому таймі ми повинні були більше атакувати, хотіли бути більш компактними. Ми знали, що вони будуть підніматися високо та пресингувати нас.

При рахунку 2:0, ви повинні грати не за своєю схемою проти них, а коли ви цього не робите, вони знаходять вільних гравців на полі. Ми повинні бути краще організовані”, – розповів наставник “червоних дияволів”.

Після 10-ти турів “МЮ” має в своєму активі 15 очок та займає 8-е місце у турнірній таблиці.