“Бенфіка” українського воротаря Анатолія Трубіна на своєму полі зіграла внічию з “Каса Пією” в дев’ятому турі чемпіонату Португалії – 1:1.

Наприкінці першого тайму Жоау Маріу вивів лісабонців вперед. На старті другої половини зустрічі гості отримали чудовий шанс відігратися, але Трубін парирував удар Феліппе з пенальті.

Додамо, що суперники вже уп’яте цього сезону пробивали пенальті у ворота Трубіна. Український голкіпер пропустив лише двічі з 11-метрової позначки, тоді як двічі зумів врятувати свою команду, а ще одного разу удар прийшовся вище воріт.

На 63-й хвилині “Бенфіка” могла подвоїти свою перевагу, але після перегляду відеоповтору гол Антоніо Сілви було скасовано через офсайд.

Втримати переможний рахунок “орли” не зуміли. На 81-й хвилині Гаїска Ларрасабаль ударом з гострого кута вирвав для “Каса Пії” нічию – Трубін помилився у цьому епізоді та пропустив м’яч поміж ніг.