28 жовтня, 17:00. “Емірейтc” (Лондон)
Головний арбітр: Тім Робінсон
Пряма трансляція: Setanta Sports

Арсенал

У минулому турі “Арсенал” зіграв внічию з “Челсі”. Це був той поєдинок, у котрому одне очко було саме зароблене. Завдяки супервиступу Мудрика “пенсіонери” забили двічі, однак “каноніри” зуміли в останні 15 хвилин відновити паритет. Все-таки є характер не програвати у Лондонському дербі. Завдяки набраному заліковому пункту вдалося втриматися у трійці лідерів, але до першого “Тоттенгема” уже п’ять очок (“шпори” зіграли на один матч більше).

Посеред тижня “Арсенал” святкував перемогу у не менш важливому турнірі. У виїзному матчі Ліги чемпіонів проти “Севільї” лондонці двічі відзначилися до 53 хвилини і втримали перевагу у рахунку. Це були друга перемога на стадії групового етапу. Наразі команда займає перше місце у квартеті, хоча це лідерство не можна назвати впевненим.
Кадри господарів

У матчі проти “Севільї” Артета вирішив взагалі не випускати Зінченка. Він доволі погано зіграв в обороні з “Челсі” – тоді Томіясу вийшов на старті другого тайму. З “Севільєю” японець провів увесь матч на звичній для українця позиції. Можливо Зінченко отримає шанс на реабілітацію сьогодні – тоді, коли доведеться постійно атакувати. А точно не зіграють Парті і Тімбер. Габі Жезус під питанням – він матч проти “андалусійців” дограти не зміг через ушкодження.

Шеффілд Юнайтед

Не можна назвати результати “клинків” “чорною смугою”. В них загалом невдалий поточний сезон. За 10 матчів вдалося зіграти внічию лише раз – проти “Евертона” вдома. Навіть у Кубку ліги у зустрічі проти команди з третього дивізіону не вдалося виграти. Поєдинок проти “Лінкольна” дійшов до серії пенальті, у який підопічні Гекінгботтома тричі не реалізували удар з точки. Повний провал.

В рамках чемпіонату у “Шеффілда” найбільша кількість пропущених м’ячів – 24. Особливо болючим став матч 24 вересня проти “Ньюкасла”. У тому домашньому поєдинку “клинки” поступилися 0:8. У минулому турі “Шеффілд” на власному стадіоні приймав “Манчестер Юнайтед”. Довго боролися з тиском “манкуніанців” підопічні Гекінгботтома. Навіть вдалося заробити пенальті і реалізувати його. Однак точний дальній удар Далота поховав усі надії на бодай нічию.

Кадри гостей

Доволі об’ємний лазарет у “клинків”. Наразі поза грою перебувають Іган, Бешем, Ахмедходжич, Лоу, Осула, Джеббісон, Норрінгтон-Девіс. Також під питанням Балдок і Макберні. Останній – автор голу у матчі проти МЮ – травмувався якраз у поєдинку з “манкуніацями” і був завчасно замінений.