Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував нічию з «Арсеналом» (2:2) в АПЛ.

«Нам потрібно взяти позитив з перших 77 хвилин матчу. Якщо ні – потрібно запитати кожного іншого тренера, як вони пропускають два голи. Це футбол.

Ми зіткнулися з командою, яка в минулому сезоні була близька до перемоги в АПЛ, потім вони вклали гроші, щоб зміцнити свій склад.

Ми перебуваємо на початку нашого проєкту, тому потрібно приймати позитивні моменти, бо вважаю, ми зіграли дуже добре. До 77-ї хвилини ми були кращими та не пропускали занадто багато моментів. Віддаю належне команді.

Одне з критичних зауважень в тому, що при 2:0 на 77-й хвилині ми повинні приймати кращі рішення на полі. Не пропускати такі м’ячі. Бо це додало впевненості «Арсеналу», вони могли сказати собі: «Давайте, ще все можливо», – сказав Почеттіно.

«Челсі» перебуває на 10-й позиції в АПЛ. Наступний матч – 28 жовтня проти «Брентфорда» вдома.