1-е в юнацьких Чемпіонатах вилучення Дениса Бредельова (Олександрія, у 10-й грі), який стає автором 600-ї (!) червоної картки в Чемпіонатах U-19
  • Гостьова гольова серія Руху триває 10 ігор (23 голи), що стало повторенням клубного рекорду.
  • Рух втрачає перші очки в матчах з Вересом (у 5-й грі).
  • Верес перервав клубну рекордну домашню переможну серію в Чемпіонатах, яка тривала 3 гри.
  • 1-а домашня поразка Чорноморця від Минаю (у 2-й грі).
  • 150-й пропущений домашній гол юнаками Чорноморця.
  • 100-й матч юнаків Дніпра-1: +38=16-46 м’ячі 141-163.
  • 40-й виїзний матч юнаків Руху: +24=13-3 м’ячі 90-27.
  • 30-а гостьова нічия юнаків Зорі.
  • 20-а домашня нічия Олександрії в Чемпіонатах U-19.
  • 20-а «мирова» юнаків Колосу.
  • 10-а перемога Минаю в Чемпіонатах U-19.
  • 1-й хет-трик у юнацьких Чемпіонатах оформлює Віктор Цуканов (Шахтар (у 30-й грі), який стає автором найшвидшого «трюку з капелюхом» поточного Чемпіонату (на 29-й хвилині).
  • 1-й дубль у Чемпіонатах U-19 оформлює Володимир Мулик (у 23-й грі), який стає автором 1-го гостьового дублю юнаків Кривбасу.
  • 5-й гол у юнацьких Чемпіонатах забиває Вадим Сологуб (Металіст 1925), Володимир Мулик (Кривбас, 2-й м’яч у грі), Віктор Цуканов (Шахтар, 1-й м’яч), Михайло Кляцький (Оболонь), Олексій Безручук (Колос), 1-й – Михайло Міщенко (Олександрія, у 8-й грі).
  • У 2-му для себе юнацькому клубі відкриває лік голів Михайло Кляцький (Оболонь), який раніше забивав суперникам Інгульця.
  • Гольова серія Святослава Боцьківа (Рух), Олексія Безручука (Колос) тривають в Чемпіонаті по 3 гри – по 3 голи.
  • 50-й матч у Чемпіонатах U-19 провів Андрій Кітела (Рух), Марко Кицун (Минай), 1-й – Денис Хмельовський (Рух).
  • 70-й тренерський матч Віктора Бицюри біля керма різних юнацьких клубів: +24=14-32 м’ячі 97-106.
  • Дебютує в статусі головного тренера в Чемпіонатах U-19 Сергій Задорожний (Рух)
  • 30-й пенальті у ворота суперників Зорі – 25-й гол.
  • 2-й зі 4-х нереалізований пенальті у виконанні Раміка Гаджиєва (Дніпро-1), 1-й зі 7-ми – Ярослава Базаєва (Олександрія).
  • 6-й з 14-ти нереалізований пенальті у ворота Івана Пахолюка (Колос), 3-й з 8-ми – Вячеслава Суркіса (Динамо).
  • 4-й з 4-х реалізований пенальті у виконанні Дмитрія Кремчаніна (Динамо), який стає автором 600-го (!) забитого голу з «позначки» в Чемпіонатах U-19, 1-й з 1-го – Артема Долбнєва (Зоря, у 49-й грі).
  • 5-й з 5-ти реалізований пенальті у ворота Владислава Крапивцова (Дніпро-1), 4-й з 4-х – Дениса Марченка (Оболонь).
  • 1-е в юнацьких Чемпіонатах вилучення Дениса Бредельова (Олександрія, у 10-й грі), який стає автором 600-ї (!) червоної картки в Чемпіонатах U-19, Нікіти Крохмаля (Ворскла, у 18-й), Назарія Макзенка (Чорноморець, у 14-й), Даніеля Ківінди (Дніпро-1, у 32-й).
  • 1-й в юнацьких Чемпіонатах автогол Михайла Пругла (у 3-й грі), який стає автором найшвидшого «самострілу» Ворскли (на 7-й хвилині) та загалом 150-го (!) автогола в в Чемпіонатах U-19.
  • 1-й автогол суперників Полісся (в 11-й грі).