В межах 9-го туру чемпіонату Англії “Борнмут” на своєму полі зіграв проти “Вулвергемптона”.
Ілля Забарний вийшов у стартовому складі “вишневих” на цю гру проти “вовків”.

АПЛ, 9-й тур.

Борнмут – Вулверхемптон 1 : 2.

1 – 0. Соланке – 17.

1 – 1. Кунья – 47.

1 – 2. Калайджич – 87.

Вил: Кук (Борнмут) – 54хв пряма червона картка

Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині зусиллями Соланке, однак класна комбінація “вулвз” на старті другого тайму відновила статус-кво – а далі “вишеньки” вистрілили собі у ногу. Кук на 54-й хвилині отримав пряму червону, залишивши підопічних Андоні Іраоли у меншості.

Гості одразу захопили перевагу, але конвертувати її у другий гол вдалося аж наприкінці основного часу – це Калайдзіч отримав проникний пас від Хвана й переграв Нето – 1:2!

Прямої вини Забарного в обох пропущених м’ячах не було. У вину можна поставити тільки той факт, що Ілля не встиг накрити Хвана при передачі, однак увірватись Калайдзічу у штрафний дозволив Сенесі – саме його висмикування зіграло вирішальну роль.