Суперники розташовувалися на протилежних кінцях турнірної таблиці Першої ліги групи Б. Вікторія – друга, Діназ – передостанній. Причому безвиграшна серія гостей складала вже шість матчів.

Перша ліга, 13-й тур.

Вікторія Тарасівка – Діназ Вишгород  2 : 1.

1 – 0. Мишенко – 27.

2 – 0. Байдал – 58.

2 – 1. Хоцяновський – 90+1.

Вил: Соловйов (Діназ) – 78хв пряма червона картка

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 29-й хвилині. Байдал навісив у штрафну, а Богдан Мишенко пробив у верхній кут – 1:0. У цьому епізоді помилилися захисники вишгородців, які не встежили за гравцем групи атаки “Вікторії”.

На початку другої половини зустрічі підопічні Безсмертного зняли всі питання про переможця. Після помилки захисника Байдал увірвався до штрафної і пробив у дальній кут – 2:0. Прагматизм знову допоміг сумчанам перемогти. Проти досвідченого суперника футболісти “Діназа” зробити нічого не змогли.

На 79-й хвилині гості залишилися у меншості. Другу жовту отримав Андрій Соловйов. У компенсований час після розіграшу штрафного Хоцяновський переправив м’яч у сітку, але на більше у гостей не вистачило часу – 1:2.