У суботу стартує черговий тур у Другій лізі

Субота, 21 жовтня 2023 року. 12:00. м. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича.
Рух-2 (Львів) – Дружба (Мирівка)
Арбітр – Євгеній Макаренко (Суми)
Історія протистоянь у Другій лізі: не зустрічалися.
Поточний лідер чемпіонату Дружба з Мирівки їде в гості до юнаків з Руху, які зараз на сьомій позиції. Саме цей матч і відкриватиме програму 14-го туру. Рухівці не грали в минулому турі через кадрові проблеми у ПФК Звягель (це матч перенесено на пізніший період). В шести гостьових матчах Дружба програла лише раз – Чайці. В минулому турі лідер втратив очки в домашньому матчі з ФК Кудрівка – 0:0, що підсилило інтригу в чемпіонаті.

Субота, 21 жовтня 2023 року. 12:45. м. Стрий, стадіон Сокіл.
Скала 1911 (Стрий) – ПФК Звягель
Арбітр – Микола Байдюк (Чернівці)
Центральний матч туру відбудеться у Стрию. П’ята команда приймає четверту, між ними лише три очки різниці. Стрийська Скала 1911 в минулому турі несподівано зазнала поразки від МФК Металург-2 (Запоріжжя) – 2:3, а от ПФК Звягель через власні великі кадрові проблеми свій матч проти Руху-2 переніс на 15 листопада.

Субота, 21 жовтня 2023 року. 13:30. м. Тростянець, стадіон ім. В. П. Куца.
ФК Тростянець – ЮКСА (Тарасівка)
Арбітр – Тарас Панасюк (Житомир)
12 з 14 своїх очок ФК Тростянець набрав саме на домашньому стадіоні. Тарасівська ЮКСА виграє вже чотири матчі поспіль, а її бразильський півзахисник Матеус Сьєбен Пагліаріні забиває у трьох матчах поспіль.

Субота, 21 жовтня 2023 року. 14:00. м. Вінниця, стадіон ЦМС Локомотив.
Нива (Вінниця) – Реал Фарма (Одеса)
Арбітр – Андрій Кошура (Чернівці)
Історія протистоянь у Другій лізі: чотири матчі, по одній перемозі, дві нічиї, різниця м’ячів 5:5.
На полі Ниви: дві гри, дві нічиї, різниця м’ячів 1:1.
Попередня гра: Реал Фарма Одеса – Нива Вінниця – 2:3 (0:1). 15.04.2023. 12 тур. Одеса. Стадіон Іван. Суддя: Олександр Садовий (Кременчук). Голи: Артур Загорулько, 38 (0:1), Артур Загорулько, 52 (0:2), Артур Загорулько, 65 (0:3), Вадим Гранчар, 67 (1:3), Сергій Барсуков, 74 (2:3).
Вінницька Нива в поточному сезоні використала лише 20 гравців – найменше у лізі, з них п’ять зіграли менше ніж 100 хвилин. Одеська Реал Фарма не може виграти вже шість матчів поспіль, через що й опинилася на 12 місці.

Субота, 21 жовтня 2023 року. 14:30. с. Кочубеївка, стадіон Базис.
МФК Металург-2 (Запоріжжя) – Васт (Миколаїв)
Арбітр – Андрій Шевчук (Володимир-Волинський)
Історія протистоянь у Другій лізі: дві гри, одна нічия, одна перемога Васту, різниця м’ячів 2:4.
Попередня гра: Васт Миколаїв – МФК Металург-2 Запоріжжя – 2:0 (0:0). 30.04.2023. 14 тур. Щасливе. Стадіон Княжа-Арена. Суддя: Андрій Зайцев (Донецька область). Голи: Ян Каранга – з пенальті, 49 (1:0), Дмитро Ярчук, 69 (2:0).
За згодою сторін цю гру перенесли на домашнє поле МФК Металург-2. Обидві команди в минулому турі перервали свої безвиграшні серії. Запорізький юнаки до цього програвали у восьми матчах поспіль, однак перемогли стрийську Скалу 1911 – 3:2, а миколаївський Васт здобув свою першу перемогу в сезоні перемігши одеську Реал Фарму в гостях – 2:1.

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) пропускає тур через непарну кількість команд.