Сьогодні відбулися чергові матчі відбірного турніру Євро-2024, в яких безпосередньо брали участь збірна України та її прямі конкуренти.

Група С

Україна — Північна Македонія — 2:0 (1:0)

Голи: Судаков (30), Караваєв (90+5).

Італія — Мальта — 4:0 (2:0)

Голи: Бонавентуре (23), Берарді (45+1, 64), Фраттезі (90+4).

Група G

Болгарія — Литва — 0:2 (0:1)

Голи: Сірвус (45, 55). На 42-й хвилині вилучений Краєв (Б).

Наприкінці першого тайму господарі залишилися в меншості – півзахисник Краєв заробив два “гірчичники”. Ще до перерви литовці встигли конвертувати кількісну перевагу у забитий м’яч – відзначився оборонець Шірвіс. У другому таймі захисник записав у свій актив дубль.

2:0 – ця перемога допомогла Литві видряпатися з дна турнірної таблиці групи G – 5 очок. Натомість на останнє місце скотилася Болгарія – 2 пункти.

Угорщина — Сербія — 2:1 (2:1)

Голи: Варга (21), Шаллаї (34) — Павлович (33).

Варга розмочив рахунок вже на 20-й хвилині, завдавши безпомилкового удару. Згодом команда гостей відповіла голом Павловіча. За хвилину угорці повернули собі перевагу – відзначився Шаллай.

По перерві темп гри дещо знизився. У першому таймі більше моментів створювала Сербія, однак у другій частині гри гості не змогли завдати жодного удару в площину воріт. Угорщина очолює таблицю G, маючи в активі 13 очок, а Сербія розташувалася на 2-й сходинці (10 балів). Третє місце посідає Чорногорія (8).

Група Н

Північна Ірландія — Сан-Марино — 3:0 (2:0)

Голи: Сміт (5), Модженніс (11), Макменамен (81).

Словенія — Фінляндія — 3:0 (2:0)

Голи: Шешко (16, 28), Янза (90+2).

Захисник гостей Вейсанен уже на старті поєдинку “привіз” пенальті у свої ворота. Вирок арбітра взявся виконувати Беньямін Шешко – Лукаш Градецкі дотягнувся рукою до м’яча, але вибити його не зміг – 1:0.

Невдовзі Шешко забив уже з гри та подвоїв перевагу Словенії. А вже у компенсований час господарі довели рахунок до розгромного – 3:0.

Данія — Казахстан — 3:1 (2:0)

Голи: Вінд (36), Сков (45+2, 48) — Вороговский (58).

З перших хвилин поєдинку данці контролювала м’яч та створювали небезпеку. Забити вдалося лише під завісу першого тайму: Вінд після розкішної передачі поцілив у ворота. Згодом Сков потроїв перевагу господарів, оформивши дубль.

По перерві Казахстану вдалося відквитати один м’яч, але це зовсім не змінило хід гри. Здобувши перемогу Данія наздогнала лідера групи Н Словенію за кількість очок (по 16). Замикає трійку лідерів Фінляндія, яка має 12 балів у активі.