У перенесеному матчі сьомого туру Першої ліги “Металіст” приймав “Прикарпаття”.

Між суперниками була відстань у три залікові пункти. “Прикарпаття” шість матчів поспіль не програє, але всього одна перемога. “Металіст” замикає турнірну таблицю в групі А, тому господарів влаштувала би лише перемога.

У стартовому складі “Металіста” було шестеро гравців, які у минулому сезоні ще грали за юнацьку команду. У першому таймі команди продемонстрували чому вони розташовуються внизу турнірної таблиці. Згадати можна хіба шо удари Хоми та Синчука, які парирували голкіпери. Здавалося, що футболісти не знають, що їм робити з м’ячем у заключній третині поля. Нульова нічия – закономірний результат після 45 хвилин нудного футболу. Більше контролювали м’яч господарі, але зиску від цього не було жодного.

Досить несподівано на 73-й хвилині гості відкрили рахунок. Після передачі Цюцюри м’яч в свій актив записав молодий нападник Андрій Хома – 0:1. У підсумку, матч завершився мінімальною перемого. “Прикарпаття”.

“Металіст” – “Прикарпаття” 0:1

Голи: Хома (73)