У Вишневому, що на Київщині, відбувся чемпіонат України серед ветеранів у віковій категорії 45 років і старше!

Переможцем турніру, який проводиться в пам’ять знаменитого футболіста і тренера Василя Турянчика, став “Агробізнес” із Волочиська! На другому місці фінішував “Пирятин-Полтавщина”, на третьому – “Десна” (Чернігів).

Організаторами чемпіонату України серед ветеранів 45+, який проводиться починаючи з 2001 року, виступають Асоціація ветеранів футболу України, Благодійний фонд “Сім’ї Собуцьких” та ТОВ “Агробізнес”.

Загалом для участі в чемпіонаті 45+ цього року заявилися 12 команд із 8 регіонів України. У фіналі “Агробізнес” переміг “Пирятин – Полтавщина”

“Агробізнес” – “Пирятин-Полтавщина” – 5:1

Голи: Олександр Косирін (10, 36, з пенальті, 37), Сергій Нагорняк (28, 31) – Валентин Бондар (50).

Переможний для себе турнір “Агробізнес” провів у такому складі: Андрій Петричук, Ігор Глушок, Ігор Бадло, Всеволод Семенов, Віталій Ращик, Сергій Розгін, Олександр Фотюк, Олег Харчук, Андрій Пазлюк, Микола Голуб, Микола Сухарук, Ігор Стасюк, Валентин Воловик, Едуард Цихмейструк, Геннадій Медведєв, Костянтин Сахаров, Олександр Косирін та Сергій Нагорняк. Головний тренер Євген Сіньков.