Грандіозним скандалом завершився матч 8-го туру чемпіонату Франції з футболу між “Монпельє” та “Клермоном”. Гра не була дограна через інцидент, що трапився наприкінці поєдинку.

Зустріч проходила у напруженій боротьбі та перший тайм закінчився з рахунком 2:2. У другому перевага господарів стала очевидною, і вони змогли забити два голи.

На 91-й хвилині, коли питання про переможця вже не стояло, фанати “Монпельє” вирішили зробити ведмежу послугу своєму клубу. Один із неадекватів кинув петарду в голкіпера “Клермона” Морі Діау.

Вибух, що пролунав біля ніг воротаря збірної Сенегалу, його повністю оглушив. Діау на кілька секунд знепритомнів і як підкошений впав на газон.

Одноклубник Морі бразилець Нето Боржес не стримав емоцій, показавши фанатам жестом усе, що він про них думає. У відповідь рефері показав йому червону картку.

У результаті медикам довелося забрати Діау на ношах і відправити до шпиталю, а головний суддя зустрічі відмовився продовжувати матч.

Тепер “Монпельє” замість впевнених 3 очок за перемогу з великою ймовірністю буде присуджено технічну поразку 0:3.