Ренн приймав ПСЖ у рамках 8-го туру чемпіонату Франції.

Ліга 1. Тур 8

Ренн – ПСЖ – 1:3

Голи: Гуірі, 56 – Вітінья, 32, Хакімі, 36, Коло Муані, 58

Ренн потрапив під гарячу руку ПСЖ, який напередодні у груповому етапі Ліги чемпіонів розгромно програв Ньюкаслу (1:4), а у попередньому турі Ліги 1 розписав нічию з Клермоном (0:0). Натомість Ренн у ЛЄ поступився Вільяреалу (0:1) та розібрався з Нантом у чемпіонаті – 3:1.

Парижани у першому таймі вразили ворота суперника двічі. Спочатку Вітінья запустив мʼяч у праву девʼятку, а за кілька миттєвостей Хакімі головою з близької відстані переправив мʼяч у ворота.

По перерві Гуірі потужним ударом відіграв один гол для Ренна. Проте ПСЖ не дав господарям розгулятися – Коло Муані зробив рахунок 3:1. Мбаппе також намагався забити, але голкіпер парирував.

ПСЖ піднявся завдяки перемозі на 3 місце у турнірній таблиці та має у своєму активі 15 очок. А ось Ренн залишився 8-м з 11 балами.