Сьогодні, 7 жовтня, відбувся матч 10-го туру УПЛ між «Колосом» та «Ворсклою». Результат матчу –  0:0.

Українська Прем’єр-ліга. 10 тур.

«Колос» – «Ворскла» – 0:0.

Ємець, 49, Демченко, 49, Безбородько, 64, Болбат, 66, Бурда, 90+4, Велетень, 90+7 – Скляр, 89.

«Колос»: Фесюн – Золотов, Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Ємець – М’якушко (Ільїн, 65), Демченко, Мілько, Болбат (Велетень, 80) – Безбородько (Попов, 65).

«Ворскла»: Ісенко – Пердута, Челядін, Сантана (Хрипчук, 90+2), Корнієнко – Павлюк, Скляр – Кане, Нестеренко (Бацула, 90+2), Якубу (Крупський, 77) – Степанюк.

Арбітр: Юрій Іванов (Макіївка).

Стадіон: «Колос» (Ковалівка).

У першому таймі команди грали досить рівно, а темп гри був досить повільним. Колос першим створив небезпеку завдяки потужному удару Бурди. На 34-й хвилині Безбородько навіть забив, але гол скасували через положення поза грою.

По перерві команди більше вражали один одного небезпечними моментами. На 76-й хвилині Ворскла провела небезпечну атаку, проте марно. Під завісу поєдинку підопічні Скрипника виконали серію кутових. які не обвінчалися успіхом. Зустріч завершилася небезпечним штрафним для Колоса – Павлюк вберіг Ворсклу, відбивши м’яч головою.

У підсумку Колос опинився на 9-му місці УПЛ (12 балів), а Ворскла розташувалася на сходинку вище (13).