Міжнародна федерація футболу (FIFA) слідом за Спілкою європейських футбольних асоціацій (UEFA) дозволила молодіжним збірним росії брати участь у Чемпіонатах світу U-17.

Про це йдеться у пресрелізі ФІФА.

Рішення схвалили після звернення Виконавчого комітету УЄФА від 26 вересня 2023 року. Російські команди гратимуть під назвою «Футбольний союз росії», без національного прапора, гімну й екіпірування із символікою рф. Це за умови, якщо вони пройдуть кваліфікацію.

Участь дорослої збірної рф заборонена до кінця війни.

  • 26 вересня УЄФА послабила повну заборону на участь російських команд у своїх змаганняхУЄФА допустить російські команди U-17 до європейських змагань. Командам U-17 дозволили грати без прапора, російської форми й гімну, а також на нейтральних полях.
  • При цьому УЄФА стверджує, що вкотре засуджує агресію росії проти України, і запевняє, що заборона на участь інших команд залишається чинною до завершення «конфлікту». Там кажуть, що дії дорослих не мають впливати на право дітей грати на міжнародному рівні.
  • Україна оголосила бойкот змагань УЄФА. Її підтримали (відмовились грати)Румунія теж доєдналася до бойкоту турнірів УЄФА за участі російських команд Англія, Румунія, Ірландія, Данія, Швеція, Норвегія та Польща.