У другому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА Шахтар U-19 обіграв Антверпен.

Юнацька ліга УЄФА. Груповий етап. Другий раунд

Антверпен – Шахтар – 1:2

Голи: Делапорт, 14 – Глущенко, 18 (п), Демченко, 73

У стартовому турі “гірники” зазнали нищівної поразки від Порту (1:3), Антверпен поступився Барселоні (1:2). Уже на старті поєдинку в Бельгії господарі вирвалися вперед.

Після подачі бельгійців з кутового голкіпер “помаранчево-чорних” Владислав Кравець зіграв дуже незграбно, не зміг зафіксувати м’яч і той опинився під ногами в Делапорта. Захисник шасом скористався і заштовхав м’яч у ворота Шахтаря.

Втім, підопічні Олексія Бєліка вже за лічені хвилини відновили паритет. Той-таки Делапорт зіграв рукою у власному штрафному – арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Антон Глущенко.

А у другому таймі Антон Демченко вивів донеччан вперед. Асистував йому Богдан Трифаненко, який незадовго до того вийшов на заміну. 2:1 – “гірники” беруть перші три очки у Юнацькій лізі УЄФА.

Нагадаємо, поєдинок між дорослими командами Шахтаря й Антверпена розпочнеться сьогодні, 4 жовтня о 19:45.