Відомий журналіст Артем Франков поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього матчу 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Антверпен» — «Шахтар».

«Матч чемпіона Бельгії проти чемпіона України. „Антверпен“ у першому турі Ліги чемпіонів „згорів“ „Барселоні“ 0:5 у гостях, а „Шахтар“ начебто вдома програв „Порту“ 1:3. Рахунки різні, але щодо результату матчу не виникало жодного сумніву ні там, ні там. Тобто йдеться про виправдання передтурнірного прогнозу — ми маємо справу з матчем команд, які приречені боротися за третє місце в групі та пробиватися до Ліги Європи, бо в Лізі чемпіонів їм немає місця через недостатній рівень.

У національних чемпіонатах справи у команд у чомусь схожі. „Антверпен“ іде в групі лідерів, але три останні матчі завершив із рахунком 0:0.

„Шахтар“ начебто доволі бадьоро виглядав у своєму чемпіонаті, але в останньому турі зазнав першої і раптової поразки від доволі слабкої „Ворскли“ — 1:2. На жаль, сучасний чемпіонат України прийшов до своєї мрії — коли кожен може обіграти кожного… Інше питання, що це нікого не здатне порадувати.

Переоцінювати силу оборони обох клубів я б не став. Бельгія та Україна — цим сказано якщо не все, то багато чого», — сказав Франков.