Донецький “Шахтар” не залишає наміру отримати компенсацію від “Тоттенхема” за підписання контракту з Манором Соломоном. Про це заявив генеральний директор “гірників” Сергій Палкін.

“У нас були переговори з “Тоттенхемом”, з Ребеккою Кейплхорн (гендиректор лондонського клубу, – прим.).

Ми зараз з ними, скажімо так, у переговорному процесі. Я сподіваюся, і вірю, що ми знайдемо рішення. На даний момент досить рано говорити щось конкретне, тому що ми на шляху до цих переговорів.

Ми хочемо покрити наші втрати. Для “Тоттенхема” це невеликі гроші. Ми заплатили 6,5 млн. євро, і я не вважаю, що це величезні гроші для клубу рівня “Тоттенхема”, для клубу, який грає в англійській Прем’єр-лізі. Вважаю, що можна покрити ці втрати. Ми не намагаємося отримати якийсь прибуток.

Я вірю, що ми знайдемо рішення. Я не знаю, чи погодяться вони на 6,5 млн. євро, але я вірю, що ми знайдемо рішення. З іміджевої точки зору їм не потрібний такий випадок.

Така справа пахне не дуже гарно, бо коли ви підписуєте вільного хлопця, котрий має піти за 20 мільйонів євро, це недобре. Ми провели хорошу товариську гру, вони були з нами відкриті, вони нам допомагали і т.д. і т.п. і я вірю, що ці стосунки допоможуть нам знайти гарне рішення. Я вірю, що максимум за два тижні ми знайдемо рішення”, – сказав Палкін.

Нагадаємо, на початку липня Соломон підписав п’ятирічний контракт зі “шпорами” як вільний агент, тоді як його контракт із “Шахтарем” мав закінчитися 31 грудня 2023 року. Проте гравець і “Тоттенхем” скористалися правилом ФІФА, яке дозволяло легіонерам призупиняти контракти через війну.