Генеральний директор “Шахтаря” Сергій Палкін заявив про те, що донецький клуб подав позов проти свого екс-гравця Тете, який влітку підписав контракт із “Галатасараєм”.

Нагадаємо, що 23-річний Тете скористався Annexe 7 ФІФА і призупинив термін дії контракту з “гірниками”, який був розрахований до кінця 2023 року і оформив повноцінну 4-річну угоду з турками.

“Коли Тете вперше покинув наш клуб з Annexe 7 від ФІФА, він перейшов до “Ліону”, а потім вони віддали його в оренду “Лестеру” за 1 мільйон євро.

Вони зловжили Annexe 7, тому що не можуть продавати гравців, тому що гравець належав нам. У гравця був із нами контракт. Схоже, вони здобули необґрунтовану вигоду за рахунок нашого клубу.

Тепер ми подали до ФІФА заяву про повернення цих грошей. Після “Лестера” Тете перейшов у “Галатасарай”. Ми подаємо позов проти Тете, але він поділяє відповідальність з “Галатасараєм”. Відповідно до Annexe 7 гравець повинен відправити нам офіційний лист до 1 липня, щоб сказати: “Я хотів би використовувати Annexe 7, щоб припинити дію мого контракту. Тете не надсилав цього листа.

Ми багато разів просили його повернутися до клубу, а він нас ігнорував. Через його відсутність, ми в односторонньому порядку розірвали з ним контракт. Це означає, що фактично Тете розірвав цей контракт.

Знаєте, у цьому контракті є пункт про суму 150 мільйонів євро. Тепер Тете й “Галатасарай” разом несуть загальну відповідальність за такого розірвання контракту”, – сказав Палкін.