У понеділок, другого жовтня, Челсі на виїзді зіграв матч сьомого туру АПЛ проти Фулгема. Підопічні Маурісісо Почеттіно здобули впевнену перемогу із рахунком 2:0.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик вийшов в стартовому складі, проте був замінений вже у перерві на Іана Маатсена.

Також Мудрик у цій зустрічі зміг відзначитися своїм першим голом за Челсі після переходу у січні цього року. Українець на 18-й хвилині реалізував вихід сам на сам після передачі Леві Колвілла.

А вже через хвилину нападник Армандо Броя подвоїв перевагу Челсі, скориставшись помилкою оборони Фулгема.

АПЛ. Сьомий тур.

Фулгем – Челсі – 0:2

Голи: Михайло Мудрик (18′), Армандо Броя (19′)

Зазначимо, що Челсі виграв в рамках АПЛ вперше з 25 серпня, коли сині перемогли вдома Лутон із рахунком 3:0. Безвиграшна серія команди Почеттіно налічувала три матчі.
Після цієї перемоги сині тепер посідають 11 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи вісім очок у семи іграх.
Фулгем йде 13-м з такою самою кількістю балів, проте з гіршою різницею забитих та пропущених голів.
В наступному турі Челсі зустрінеться на виїзді Бернлі, а «дачники» будуть протистояти вдома Шеффілду.