Головний тренер “Руху” Віталій Пономарьов прокоментував перемогу над криворізьким “Кривбасом” в рамках 9-го туру УПЛ.

“Я вже казав до гри, що “Кривбас” у цьому році дуже хороша команда. На мою думку, він буде претендувати на призові місця. Ми знали, що буде складна гра. Дякую хлопцям за самовіддачу. Після першого тайму ми програвали 0:1. Нашій команді нині не вистачає стабільності, але дуже дякую, що вони проявили характер, і ми перемогли в цьому матчі.

У нас не перший матч у цьому сезоні, коли хлопці, які виходять на заміну, вирішують долю матчу. У нас дуже багато рівноцінних футболістів. Тому в нас немає різниці основні чи запасні.

Я думаю, що цей матч сподобався глядачам. Було дуже багато моментів. Футболісти принесли радість людям. У нас немає різниці домашня чи виїзна гра. Наше завдання, щоб хлопці прогресували. Ми грали активно з перших хвилин. Думаю, що це запорука успіху”, – розповів наставник львівської команди.