“Рух” на своєму полі зустрівся з “Інгульцем”.На старті сезону львів’яни здобули 2 перемоги та один раз програли. Петрівці, своєю чергою, тричі зіграли внічию та одного разу програли.

5 – 0. Краснопір – 60.

Після розгрому Зорі (3:0) минулої неділі, команда Віталія Пономарьова зробила те саме і з Інгульцем, тобто розтрощила свого суперника із «сухим» рахунком.

Перший тайм поєдинку у Львові гра була доволі рівною, але господарі дуже класно розіграли багатоходову атаку, яку трансформував у гол Ярослав Карабін.

Мав нагоду й Інгулець, але класний момент не реалізував півзахисник Роман Волохатий.

А по перерві команда з Петрового відверто «поплила»: львів’яни забили чотири голи за 14 хвилин і якби це був бокс, а не футбол, Василю Кобіну було б слід викидати рушник на поле.

Особливо постарався новий лідер нападу Руху Ігор Краснопір, який вистрілив дублем.