Полтавчани не програвали в чемпіонаті впродовж рекордних для клубу п’ятьох ігор і перебували на третьому місці.

“Інгулець” у вересневих матчах очок ще не втрачав і продовжує впевнено очолювати таблицю групи.

У першій половині зустрічі було багато боротьби, але з констуктивом відчувалися проблеми. Варто віддати належне господарям, які ні в чому не поступалися грізному супернику. Наприкінці тайму полтавчани вийшли вперед. Після прострілу Шмигельського потужно під перекладину пробив Горжуй – 1:0.

В середині другого тайму петровці зрівняли рахунок. Після передачі П’ятова прицільно з-за меж штрафної пробив Юрій Козиренко – 1:1. Прикро за “Полтаву”, яка за рахунком грала впевнено. Через декілька хвилин за фол Бужина проти Богунова арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Складний епізод, але рішення арбітра вже не змінити. Одинадцятиметровий реалізував Кольцов – 1:2.

На 81-й хвилині всі питання про переможця зняв Богунов, який змістився в центр і пробив у ближній кут – 1:3.

“Полтава” – “Інгулець” 1:3

Голи: Горжуй (42) – Козиренко (60), Кольцов (69, пен), Богунов (81)