У середу, 27 вересня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України в якому «Полісся» в серії пенальті перемогло «Дніпро-1».

Кубок України. 1/8 фіналу.

«Полісся» – «Дніпро-1» – 1:1. пен 5-4

Кушніренко (90+1) – Адамюк (78)

Чоботенко (65), Гітченко (66) – Аріелсон (42) – Сваток (55), Максимов (55, тренер), Сарапій (62).

«Полісся»: Бойко, Гітченко, Чоботенко, Шаповал, Кравченко, Крушинський (Кушніренко, 46), Огіря (Танковський, 46), Козак, Янаков (Макуана, 46), Мустафаєв (Грицук, 74), Аріелсон (Назаренко, 84).

Запасні: Кудрик, Смоляков, Морозко, Шабанов.

«Дніпро-1»: Волинець, Кравець (Мірошніченко, 95), Сарапій, Сваток, Адамюк (Пуріта, 79), Рубчинський, Бабенко, Лєднєв (Пірес, 72), Піхальонок, Гуцуляк, Когут (Ківінда, 72, Танчик, 106).

Запасні: Кінарейкін, Горін, Вітіньо, Є. Пасіч.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ).

Центральний міський стадіон «Полісся» (Житомир).

Протягом більшої частини матчу команди не могли забити до того, як м’яч у ворота житомирців не переправив Володимир Адамюк на 77-й хвилині гри після гольової передачі Олександра Сватка під час розіграшу кутового.

Однак вже на 91-й хвилині Богдан Кушніренко зумів зрівняти рахунок після асисту Микити Кравченко, чим врятував свою команду від поразки та вильоту з турніру.

У другому екстратаймі вінгер Полісся Олександр Назаренка отримав важку травму коліна, через що житомиряни були змушені закінчувати гру в меншості.

Все вирішилося у серії пенальті, де із рахунком 5:4 сильнішими виявилися підопічні Юрія Калитвинцева. Вирішальним став сейв Дениса Бойко після удару Гуцуляка.

Раніше ці команди зустрічалися у грі української Прем’єр-ліги, коли дніпряни переграли суперника із рахунком 2:1.