Вікторія та Минай зустрічалися у рамках 1/8 фіналу Кубка України.

Кубок України. 1/8 фіналу

Вікторія – Минай – 1:0

Гол: Сасовський, 46

Сумська Вікторія, яка виступає у Першій лізі, розпочала свій шлях у цьому розіграші Кубка України з 1/64 фіналу. Команда здолала Дружбу (2:1), Інгулець (1:0) та ЛНЗ (1:0). Натомість Минай матчем проти Вікторії стартував на турнірі.

У першому таймі командам не вдалося розмочити рахунок, а гру у виконанні обох команд не можна назвати яскравою. Перший справді небезпечний момент виник на 33 хвилині. Солдат після навісу зі штрафного цілився у ворота, але трішки не вистачило точності. Шаврін відповів на це своїм пострілом, проте влучив у партнера.

По перерві Сасовський після навісу з кутового головою переправив мʼяч у ворота та вивів Вікторію вперед. Вишневський вийшов віч-на-віч з голкіпером, але відновити паритет не зумів. Свисток арбітра зафіксував перемогу господарів, які отримали путівку у чвертьфінал Кубка України.