Матч між «Рухом» та «Олександрією» у вівторок розпочав програму 1/8 фіналу Кубка України.

Кубок України. 1/8 фіналу

Рух – Олександрія 0:1
Гол: Сапуга, 90+4 (автогол)

В першій половині зустрічі команди не відзначилися забитими голами. Тим не менш, обидві команди мали можливість відкрити рахунок.

На 24-й хвилині гол Мар’яна Мисика було скасовано через офсайд. На 39-й хвилині «Олександрія» відповіла ударом у штангу від Андрія Андрейчука.

В другому таймі суперника продовжували обмінюватися моментами, але забитих голів не було. «Рух» та «Олександрія» наближалися до того, щоб продовжити гру в додатковий час, але все змінилося на 90+4-й хвилині. Під час розіграшу штрафного гравець «Руху» Марко Сапуга зрізав м’яч у власні ворота.

Автогол Сапуги став вирішальним у матчі. «Олександрія» здобула перемогу з рахунком 1:0 та стала першим чвертьфіналістом Кубка України.