Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу в поєдинку плей-оф за 5—6-те місця Євроліги-2023 зустрілася з командою Італії.

Учора підопічні Юрія Клименка в півфінальному матчі плей-оф за 5—8-ме місця на турнірі в італійському Альгеро переграли Нідерланди з рахунком 2:1 і вийшли у втішний фінал з Італією.

На жаль, вибороти п’яту позицію нашим дівчатам не вдалося. Після перших двох періодів вони поступалися з рахунком 0:3 і вирівняти ситуацію не змогли. Не допомогли й голи Анастасії Кліпаченко та Юлії Костюк у третій 12-хвилинці.

У підсумку — поразка 2:6.

Євроліга-2023. Суперфінал. Жіночий турнір. Матч за 5—6-те місця

24.09.2023

Італія — Україна — 6:2

Голи: Тортароло (11), Піза (16), Сантос (19), Веккйоне (25), Натіччіоні (30), Прівітера (34) — Кліпаченко (25), Костюк (31).

Італія: Галлоні, Руотоло, Чіррі, Піза, Майорка, Феррацца, Сантос, Веккйоне, Натіччіоні, Прівітера, Олів’єрі, Тортароло.

Україна: Терех, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Воловенко.

Попереджені: Сантос (11), Прівітера (15), Феррацца (23) — Тихонова (34).

Таким чином, жіноча збірна України посіла шосте місце в розіграші Євроліги-2023. Переможець турніру визначиться трохи пізніше у протистоянні Іспанії та Португалії.