“Агробізнес” після гостьової поразки в минулому турі від “Буковини” опустився на шосте місце у групі.

Команда з Волочиська не забиває голів у Першій лізі впродовж 377-ми хвилин. “Прикарпаття” до цього тура перебувало на передостанньому місці, але прогрес у грі був помітний. Прикарпатці в попередніх трьох турах забили 11 голів.

У першому таймі було багато боротьби, але до гольових моментів справа не доходила. Голкіпери до перерви відверто сумували. Проте, вже на початку другого тайму господарі змогли відзначитися. Гаврушко з меж штрафної пробивав і м’яч залетів у дальній кут – 1:0. Таким чином, “Агробізнес” перериває свою безгольову серію, яка тривала 427 хвилин.

На жаль, комбінаційного футболу у нашому матчі майже не було. Більшого очікували від гостей, які сьогодні були не схожими самі на себе. Наприкінці зустрічі з декількох метрів пробивав Цюцюра, але врятував свою команду Білий, який заблокував це удар. Здається, що занадто пізно прокинувся колектив із Івано-Франківську. Проте, у компенсований час все ж досягнули свого підопічні Рипана. Після подачі з кутового відзначився Шинкаренко – 1:1.

“Агробізнес” – “Прикарпаття” 1:1

Голи: Гаврушко (50) – Шинкаренко (90+3)