Зустріч другої та третьої команди групи. На своєму полі підопічні Анатолія Безсмертного в чемпіонаті ще не програвали.

“Лівий Берег” у минулій грі здобув свою найбільшу перемогу у Першій лізі, розгромивши вдома “Кремінь”. В офіційних турнірів суперники ще не зустрічалися.

У першій половині зустрічі було багато боротьби, але не вистачало конструктиву у заключній третині поля. Сумчани у притаманному для себе стилі надійно грали у захисті. На останній хвилині тайму небезпечно пробивав з-за меж штрафної Дедух, але з цим ударом впорався досвічдений Шеліхов. У підопічних можна пригадати удар головою Байдала, але переграти голкіпера Антон не зміг.

Початок другого тайму шокував господарів. Вже на десятій секунді за грубу гру другу жовту отримав Ульянов. Здавалося, що підопічні Первака зможуть затиснути свого суперника до воріт, але не та сталося, як гадалося. Колектив із Сум продовжував впевнено захищатися. Повільний темп матчу повністю влаштовував “Вікторію”.

Наприкінці зустрічі господарі отримали право на пенальті. М’яч після удару Неліна влучив у руку Якиміву. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Денис Долінський – 1:0. Сумчани забивають у меншості. У підсумку, матч завершився перемогою “Вікторії”, яка закріпляється на другому місці.

“Вікторія” – “Лівий Берег” 1:0

Голи: Долінський (81, пен)

Вилучення: Ульянов (46)