У Полтаві четверта команда приймала передостанню. У випадку перемоги господарі могли покращити своє турнірне становище, але недооцінювати “сіверян” не варто було.

У першій половині зустрічі прогнозовано володіли ініціативою підопічні Сисенка, але з конструктивом у заключній третині поля були суттєві проблеми. Згадати можна хіба що удар Щербака, коли Ширай з першої спроби не зміг зафіксувати м’яч у руках. У позиційному футболі мало що вдавалося полтавчанам. Проте, без голів перший тайм не завершився. З-за меж штрафної потужно у ближній кут пробив Коцюмака – 1:0. Для захисника це дебютний гол за “Полтаву”.

У другому таймі господарі продовжували контролювати хід протистояння, але не ризикували, щоб не пропустити атаку у відповідь. На 65-й хвилині інтрига у нашому матчі померла. Щербак впевнено реалізував одинадцятиметровий – 2:0. Занадто слабко сьогодні виглядали гості в атаці.

У підсумку, матч завершився перемогою підопічних Сисенка.

“Полтава” – “Чернігів” 2:0

Голи: Коцюмака (43), Щербак (65, пен)