Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій другий поєдинок у Суперфіналі Євроліги-2023, що проходить в італійському Альгеро.

Напередодні підопічні Юрія Клименка прикро поступилися збірній Нідерландів (2:3), ведучи по ходу матчу з рахунком 2:0. Тож для продовження боротьби за нагороди турніру сьогодні в зустрічі з Португалією українкам потрібна була лише перемога.

Перший період наші дівчата почали просто відмінно. Уже на 1-й хвилині Сніжана Воловенко вивела нашу команду вперед. Однак суперниці не знітилися й за чотири хвилини відігралися зусиллями Андреа Сілви.

На початку другої 12-хвилинки Марта Сімойнш забила другий м’яч своєї команди, але наприкінці третього періоду Мирослава Випасняк зуміла перевести гру в овертайм — 2:2. У ньому сильнішими виявилися португалки. За 40 секунд до фінального свистка вирішальний м’яч забила Джоана Флореш.

2:3 — збірна України не змогла пробитися в півфінал Євроліги-2023.

Євроліга-2023. Суперфінал. Жіночий турнір. Група С

22.09.2023

Португалія — Україна — 3:2, д. ч.

Голи: Сілва (5), Сімойнш (15), Флореш (39) — Воловенко (1), Випасняк (34).

Португалія: Маррейрос, Рейс, Лукас, Флореш, Тоскано, Перейра, Сімойнш, Перальта, Сілва, Круз, Феррейра, Кошта.

Україна: Терех, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Воловенко.

3  Україна 2 0 0 0 0 1 1 4—6 0

Таким чином, жіноча збірна України посіла третє місце у групі С і надалі боротиметься за 5—8-ме місця. 23 вересня підопічні Юрія Клименка зіграють проти команди Нідерландів. Початок зустрічі — о 19:00 за київським часом.