Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував матч з «Вересом» (0:0) у рамках 8-го туру УПЛ.

«Ми з перших хвилин просто хотіли забити гол. Гра давалась, створювали моменти, але кваліфікація гравців не дозволила відзначитися. Гравці високого рангу коштують багато грошей, бо вони можуть з пів дотику, з пів оберту забивати м’ячі.

Ми молода команда, яка лише набирається цього досвіду. Щодо командних дій претензій немає. Однак футбол – це гра, де треба забивати. У Краснопіра були моменти, але не виходило в нього забити. Тож, треба було щось міняти. Якби забив, грав би далі.

На початку другого тайму ми десь не сфокусувалися на певних моментах, тому «Верес» перехопив ініціативу. Це футбол. Завдяки таким моментам і є малюнок гри. Хлопці молодці, що перебудувалися, повернули м’яч собі, але не забили», – сказав Іващенко.