Начальник «Зорі» Ігор Гузь пояснив, чому футболісти луганського клубу грали проти «Гента» (1:1) у футболках без нашивок Ліги конференцій, та запевнив, що команда не отримає за це технічну поразку.

«Напередодні старту групового турніру УЄФА надсилає кожній команді-учасниці обов’язковий брендований набір – м’ячі, манішки чотирьох кольорів, питні пляшки, лікарські сумки з логотипами організації та турніру. До нас прийшло все, окрім шевронів.

Впродовж останніх 10 днів ми постійно переписувалися з УЄФА, нагадуючи про цей недогляд. За три дні до матчу проти «Гента» до Любліна приїхали делегат матчу та представники УЄФА. «Зоря» повідомила їх про ситуацію, і тепер уже вони проінформували про неї головний офіс своєї організації.

Ми не просто чекали на ці шеврони, але й поставили в роздягальні апарат для набивання на форму, щоб оперативно зробити це до гри. Нічого не прийшло.

У підсумку ми чітко виклали деталі у відповідному рапорті. В УЄФА добре знають, що провини нашого клубу в цьому немає. Тож хочу заспокоїти всіх уболівальників «Зорі»: ніхто не забере у команди заслужено зароблене очко», – сказав Гузь.