Головний тренер луганської «Зорі» Валерій Кривенцов поспілкувався із журналістами після матчу 1-го туру Ліги конференцій проти бельгійського «Гента» (1:1):

– Це був перший матч кваліфікації, тому з огляду на турнірну таблицю, яка тільки формується, програвати не можна було категорично. Команда це завдання виконала.

Що до гри – «Гент», наразі, є лідером бельгійського чемпіонату. Команда демонструє активний, агресивний, швидкий футбол, до якого ми були готові. Можна вважати, що результат позитивний для нас, хлопці активно працювали в обороні, що не дало супернику багато грати біля наших воріт. Було достатньо хороших моментів для реалізації, але сьогодні матч був досить хиткий – могли програти, а могли й перемогти.

 Останні хвилин 10 «Гент» активно грав біля штрафної «Зорі». Це була Ваша настанова, або просто вже не вистачало сил?

– Ні, навпаки, мої прохання були у тому, щоб якомога вище від наших воріт зустрічати суперника, а також проводити контратаки. Розраховував на те, що заміни зможуть освіжити нашу гру, посилити атакувальний потенціал, але цього, насамперед, і не вистачило для кінцевого позитивного результату. В підсумку, все ж таки, результат хороший, та я ним задоволений.

– Ви були налаштовані на такий результат, чи все ж таки сподівалися на максимум сьогодні?

– Звісно ж, ми сподівалися та розраховували тільки на перемогу, але гра вносить свої корективи. На цей момент грати у відкритий, атакувальний футбол із «Гентом» нам було важко. Тому результат, який він є.

– «Гент» в цьому сезоні діє дуже активно та агресивно, як Ви казали. Які настанови були до команди?

– Ми вивчали суперника, подивились приблизно 9 поєдинків, намагалися якомога краще вивчити стиль їх гри, а також роздивлялися окремих гравців. Була настанова грати у активний футбол, але на цей момент до відкритого футболу з таким суперником сьогодні ми були не готові.