Колишній тренер “Шахтаря” Ігор Йовичевич, який зараз працює в Саудівській Аравії з “Аль-Раєдом”, розповів про арабське “футбольне” диво і про переїзд багатьох зірок світового футболу до місцевого чемпіонату.

Зокрема, йшлося про Кріштіану Роналду.

“Для Роналду гроші не дуже важливі після такої кар’єри. Це просто менталітет героя, він багато чого досяг, але має новий виклик, він хоче прогресувати, він хоче показати вам, що він може стати кращим у цій країні.

Це виклик, якась енергія, яка є в ньому, щоб знову показати вам, що він все ще хорош, не тільки в Іспанії чи Італії, ні, тут, де ліга росте і багато гравців хочуть опинитися тут. Він змагатиметься з справді великими гравцями, з Неймаром, знову з Бензема. Це як адреналін, як жити.

Навіть я не можу сказати, що приїхав сюди лише через гроші, бо мав дуже гарний контракт із “Шахтарем”, і я виступав у Лізі чемпіонів.

Це проект, комбінація, можливість для мене зростати як тренеру. Я гратиму проти Неймара, Бензема, Митровича, Брозовича. Вони створять мені проблему, тактичну проблему, тому я маю її вирішити. Думаю, що це буде хороший сезон для мене і команди, щоб ми стали кращими і дорослішими, і в той же час ми повинні забезпечувати результат і перемагати, адже цього вимагає публіка та президент. Це комбінація, над якою ми працюємо, і віримо, що зможемо досягти успіху. Я впевнений, що згодом ми змагатимемося краще і перемагатимемо”, – сказав Йовичевич.