Зоря та Астана не визначили сильнішого в межах 1-го туру групового етапу Ліги конференцій. Зустірч завершилася з рахунком 1:1.

Ліга конференцій. Група В. 1-й тур.

«Зоря» – «Гент» – 1:1

 Герреро (71) – Кейперс (67)

 Кирюханцев (86) – де Сарт (57)

«Зоря»: Турбаєвський, Снурніцин, Жордан, Боль, Кирюханцев, Вантух, Яцик, Антюх (Волошин, 77), Мишньов (Мічин, 77), Нагнойний (Венделл, 77), Герреро

Запас: Сапутін, Жилкін, Алефіренко, Дришлюк, Горбач, Бугай, Чурко, Данченко

«Гент»: Руф, Торунаріга, Ватанабе, Кандусс, Фадіга (Фофана, 61), Браун (Самуаз, 77), Кумс, де Сарт (Гандельман, 61), Геркенс (Юльсагер, 61), Тіссудалі, Кейперс

Запас: Нарді, де Схревел, Лага, Агбор, Ігбокве

Арбітр: Даніеле Кіффі (Італія)

Стадіон «Люблін» (Люблін, Польща).

Протягом першої половини зустрічі в «Гента» було кілька нагод вийти вперед, але жодна зі спроб не була вдалою. Команди пішли на перерву з рахунком 0:0.

На початку другого тайму «Гент» та «Зоря» обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Пітер Геркенс не зміг влучити у порожні ворота, а згодом Едуардо Герроро не реалізував вихід віч-на-віч.

На 67-й хвилині Уго Кейперс відкрив рахунок у матчі. Гравець «Гента» вдало замкнув простріл від Ендрю Гюльсагера. Тим не менш, лідерство «Гента» не тривало довго — вже на 70-й хвилині Едуардо Герреро відновив паритет.

Кейперс мав змогу знову вивести свою команду вперед, але м’яч після його удару на 82-й хвилині влучив у стійку воріт Микити Турбаєвського.

В підсумку, матч завершився з рахунком 1:1. «Зоря» заробила своє перше залікове очко в першому матчі групового етапу Ліги конференцій.