Сьогодні у Другій лізі пройшов заключний матч восьмого туру

Друга ліга, 8-й тур.

Рух-2 Львів – Кремінь-2 Кременчук  2 : 0.

1 – 0. Рогачов – 17.

2 – 0. Дуць – 90+1.

Ще один матч двієчок завершав восьмий тур у Львівській області. Юнаки з Кременчука програли усі свої матчі в поточному сезоні і не могли забити вже 329 хвилин. Юнаки Руху знаходилися у досить щільній середині турнірної таблиці, де відстань від п’ятого до 12 місця лише три очки.

Вже на 17-й хвилилні львів’яни відкрили рахунок у матчі. Після прострілу Ляха з фланга розстріляв ворота суперників Нікіта Рогачов – 1:0. Більше у першому таймі голів не забивали. Після перерви господарі спокійно контролювали гру і навіть змогли збільшити свою перевагу наприкінці зустрічі. Після подачі Шайди з кутового забив Ігор Дуць – 2:0.

Серія без забитих м’ячів у юнаків з Кременчука збільшилася до 419 хвилин.

За підсумками 8-ми турів Рух-2 у турнірній таблиці розташувався на 6-му місці – 13 заліковиз балів та матч в запасі, юнаки з Кременчука на 14-му місці – 0 балів.