Захисник “Динамо” Крістіан Біловар прокоментував перемогу над “Ворсклою” (2:0) у 7-му турі УПЛ.

– Крістіан після матчу в Стамбулі проти Бешикташа динамівці не проводили офіційних матчів протягом 17 днів. Як цей період провела команда?

– Особливо часу, щоби відпочивати, не було. Без наших збірників ми готувалися до офіційних матчів. У певному сенсі провели міні-збори у Києві. А вже коли приїхали хлопці, задіяні в різних збірних, ми знизили навантаження і продовжили підготовку безпосередньо до поєдинку з Ворсклою.

– Що ти скажеш за минулу гру?

– Якщо брати історичну складову, що Ворскла завжди була незручним суперником для київського Динамо. Але, сьогодні, я вважаю, ми мали закривати поєдинок ще в першому таймі, забивши 2-3 м’ячі. Слава Богу, виграли.

– Крістіан, той факт, що Динамо вперше у сезоні зіграло на нуль, а полтавці жодного разу не влучили у ворота Бущана – заслуга захисників?

– Ні, це заслуга всієї нашої команди.

– Питання щодо капітана команди. Після від’їзду Сидорчука до Бельгії Буяльський став автоматично новим капітаном вашої команди?

– Усіх нюансів не знаю. Думаю, що капітанська пов’язка у Буяльського – заслуга Віталія. Він давно в команді і має безумовний авторитет серед хлопців. Впевнений, що Буяльський та Ярмоленко спілкувалися і навіть жартували з цього приводу.

– Дивлячись на заявку Динамо на матч із Ворсклою, було помітно, що в запасі було мало досвідчених футболістів. З чим це пов’язуєш?

– У нас є травмовані хлопці, той самий Шапаренко. Останніми роками в Динамо йде певна перебудова – з’являються молоді гравці. Те покоління, яке всі знають, або хлопці переходять в інші команди, або закінчують кар’єру. Тож молоді якісні футболісти потрібні Динамо.