Президент “Вереса” Іван Надєїн прокоментував ідею щодо організації платного перегляду кубкового поєдинку “Верес” – “Шахтар” на Veres TV.

– 26-го вересня о 17:00 годині відбудеться кубковий поєдинок між “Вересом” і “Шахтарем”. Транслюватиме матч Veres TV. І доступною ця трансляція буде лише для спонсорів каналу. Ми вперше в Україні намагаємося зробити платну підписку на YouTube для перегляду поєдинків першої команди.

Можна по-різному оцінювати вартість 35 гривень. Для когось – це маленьке пиво, для когось – кава без молока. Для когось – просто невелика сума, яку можна задонатити задля перегляду матчу. Але найголовніше, що ми хочемо показати – футбол не може бути безкоштовним. Я радію, що велика кількість вболівальників вже підтримала цю нашу ідею. Значить, ми правильно робимо. Бо не може бути нічого безкоштовного.

Щоб провести футбольний матч – потрібно багато видатків. І люди повинні розуміти: якщо їм щось дають безкоштовно – від них щось хочуть взамін. Так було в політиці раніше.

Люди купують квиток у театр і на концерт. І люди мають купувати квитки на футбол. І перегляд футболу, як і перегляд фільму – він має відбуватися за гроші. Бо нічого безкоштовного не існує.

Я також розумію тих, хто не до кінця сприймає цю ідею. Все нове сприймається складно. Негативна реакція – це теж нормально. У “Вересі” ми будуємо самоокупний клуб. У “Вересі” вже була історія, коли клубу дали мішок грошей, потім його забрали і футбол завершився. Чи хочемо ми повторення?

Якщо ми будуємо самоокупний клуб – ми повинні бути готовими платити за футбол. У нас понад 500 акціонерів, які також є власниками клубу, в нас більше 30 партнерів, велика аудиторія. Все це є частиною самоокупності клубу.

Тому запрошую вас ставати спонсорами, підтримувати “Верес” і український футбол. Ви подивитеся футбол за 35 гривень. Вважаю, це класно, що ми можемо дивитися футбол під час війни. А після її завершення в нас справді може бути футбольний бум і самоокупний футбол. Тому, ідемо цим шляхом, розвиваючи аудиторію і виховуючи аудиторію, яка розуміє, що нічого безкоштовного немає, – цитує Надєїна офіційний сайт “Вереса”.